O firmie

Przedsiębiorstwo Handlowe "Partner" jest firmą prywatną założoną w 1999 roku. Od początku skoncentrowaliśmy się na jednej marce samochodów - Opel, dzięki czemu posiadamy dogłębną wiedzę dotyczącą tychże pojazdów oraz znajomość zagadnień związanych z budową i eksploatacją. Jednak pozostałe marki nie są nam obce.

"Partner" auto-części od wielu lat działa na Polskim rynku samochodów nowych i używanych. Dużą wagę przykładamy do tego by sprzedawane przez nas podzespoły były w pełni sprawne. Od 2005 roku wraz z prężnym rozwojem naszej firmy wkraczamy na nowe rynki sprzedaży. Mogą nas Państwo znaleźć na giełdach samochodowych w całym kraju. Prócz tego ogłaszamy się na aukcjach internetowych i w gazetach branżowych.

Zajmujemy się dystrybucją części nowych oraz zamiennych, podzespołów i elementów wyposażenia zarówno do modeli osobowych jak i dostawczych. Do dyspozycji klientów oddajemy dobrze zaopatrzony sklep i magazyn jak i system logistyczny zapewniający codzienne dostawy.

Obsługujemy klientów nie tylko z terenu województwa łódzkiego ale również za pośrednictwem firm spedycyjnych z całego kraju. Wysoka jakość obsługi, kompetencja oraz operatywność jest naszym mottem działania.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą części zamiennych.